משחקי לוח הכפל


משחקי לוח הכפל

במשחקי לוח הכפל אתם יכולים ללמוד את הכפולות ולהתקדם בחשבון בדרך הכי כיפית שיש. לא צריך שום חוברות עבודה, שיעורי בית או כל מיני תרגילים משעממים... פה לומדים כל מה שצריך דרך משחקים כיפים ומאתגרים, וזאת הדרך הכי טובה ללמוד!

בואו לטפס על "הר לוח הכפל" בעזרת תשובות נכונות לשאלות מלוח הכפל. כל שאלה תקדם אתכם אל הפסגה, אבל תזהרו לא לטעות וליפול...

רוצים לבדוק את הידע שלכם מול חברים? אין בעיה! במשחק "הר לוח הכפל 2" אתם יכולים להתמודד מול חבר בשיטת 'הכיסא החם', ולבדוק מי מכם הוא המומחה האמיתי ללוח הכפל. בואו לראות מבין שניכם יצליח לענות נכון על יותר שאלות ולהגיע אל ראש ההר...

בא לכם ללמוד גם על שברים ומספרים עשרוניים? ב"משחק צפרדע לוח הכפל" אתם יכולים לעזור לצפרדע רעב להשיג את הארוחה הבאה שלו אם תראו שאתם יודעים הכול על נקודות עשרוניות, חילוק ושברים... בואו לעזור לצפרדע לקפוץ ולא לטבוע בנהר בזכות הידע שלכם בחשבון!

רוצים לאתגר את עצמכם? בואו לקבוע לעצמכם משימה ב"לוח הכפל עד 100" ולראות האם תוכלו לשבור את השיאים של כמה שאלות אפשר להשלים בהכי מעט זמן.

בקיצור, זה המקום הכי טוב ברשת ללמוד בדרך כיפית, מהנה ומאתגרת בלי שבכלל תשימו לב. עכשיו אתם רק צריכים לחשוב איך תסבירו למורה שפתאום הפכתם לאלופי לוח הכפל...!